Geleceğini Aklına Takma Kariyerin Migros’ta

Migros’ta uzun dönemli stajla geleceğine katkı sağlamaya hazır mısın?

Hayat bir alışveriş bizim için, mutluluk alıp mutluluk verdiğimiz... Raflarımız ödül ve başarılarla, zihinlerimiz geleceğe renk katacak yepyeni fikirlerle dolu...

Liderliğimizi ve büyüklüğümüzü rakamlarla anlatmayı uzun süre önce bıraktık. Biz Türkiye’nin, Migros’uyuz. Bu motivasyonla çalışanlarımıza en uygun çalışma ortamını sağlıyor ve ülkemizin kaynaklarını verimli şekilde kullanmak için önderlik ediyoruz. Şimdi ise “Smart” uzun dönemli staj programıyla kapılarımızı akıl küpü genç yeteneklere açıyoruz.

 

“Smart” nedir?

Üniversitelerin İİBF ve mühendislik fakültelerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi genç yeteneklere Migros’un başlattığı uzun dönemli staj programıdır.

 

“Smart” uzun dönemli staj programı kapsamında Pazarlama, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri, E-Ticaret, Tedarik Zinciri, Mali İşler, CRM, Kurumsal İletişim, Satış, İş Geliştirme, İnşaat departmanlarımızdan birinde haftanın en az 3 günü olacak şekilde staj yapabilir, iş hayatını yaşayarak deneyimleyebilirsin.

 

Smart programına neden katılmalısın?

Smart staj programında daha iyi bir gelecek için fikirlerini uygulamaya geçirmeye olanak sağlayacak bir iş ortamında, mezun olmadan iş hayatına dair gerçek bir deneyim kazanır, mezun olduktan sonra iş hayatına hızlı bir giriş fırsatı yakalarsın.

 

Kimler katılmalı?

En büyük keyif öğrenmek, en büyük mutluluk öğrendiklerinle başarmaksa hazır ol. Araştırmaktan keyif alan, sürekli öğrenen ve gelişenlerdensen bu program tam sana göre!

Sen de aradığımız akıl küpü genç yeteneklerdensen biriysen, geleceğini aklına takma; kariyerin Migros’ta!